تصویر قاسم نوده فراهانی

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به ابلاغ استاندار تهران در خصوص تصمیم گیری ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر تمدید محدودیت های جدید گفت: بر اساس ابلاغ استاندار تهران و مصوبه ستاد مقابله با کرونا با توجه به افزایش مراجعه کنندگان مبتلا به ویروس کرونا به مراکز خدمات درمانی و کاهش نیافتن تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان ها محدودیت‌های کرونایی یک هفته دیگر در استان تهران تمدید شد.

قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران افزود: بنا به اعلام استاندار تهران فعالیت برخی صنوف از جمله قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، کافه ها و تالارهای پذیرایی ممنوع است.

فراهانی افزود: تعطیلی استخرهای سرپوشیده، برگزار نشدن نماز جمعه در تهران و برگزاری تجمعات عمومی دیگر محدودیت‌های از این دست می باشد که یک هفته دیگر از چهارم تا یازدهم مردادماه تمدید شده است.

رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای صنفی گفت: همه مردم و بویژه اصناف باید بدانند در این برهه، رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و از همه مهمتر استفاده از ماسک به صورت کامل و همگانی می تواند بزرگترین گام برای خروج از این بحران باشد.

وی افزود: طبق مصوبات قبلی، واحدهای صنفی همچنان نباید اجازه حضور افراد بودن ماسک و تجمع در پاساژها را بدهند و اگر نسبت به این موضوع بی‌

درباره نویسنده

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 10 =